Контактні номери телефонів відділу по роботі з населенням

Доводимо до відома мешканців будинків, які знаходяться на обслуговуванні КП «Новозаводське» ЧМР, контактні номери телефонів відділу по роботі з населенням «Колл—центр», за якими необхідно звертатися у разі виникнення питань щодо надання… Read more »

До уваги споживачів послуг з утримання будинків споруд!!

До уваги споживачів послуг  з утримання будинків споруд та прибудинкових територій,  що надаються  Комунальним підприємством «Новозаводське» Чернігівської міської ради   Комунальне підприємство «Новозаводське» Чернігівської міської ради на виконання вимог  п…. Read more »

Інформація про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

Керуючись п.2.4 Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального… Read more »

Швидке реагування.

01.03.2016 в 18:00 на телефон аварійної служби КП “Новозаводське” надійшло повідомлення про затоплення підвалу житлового будинку по вул. Самоквасова 11. Прибувши на місце виклику спіціалісти виявили, що була частково викрадена… Read more »

До відома мешканців!

КП “Новозаводське” проводить збори мешканців що до проведення консультаційної роботи з питань створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). З графіком можливо ознайомитись у нас на сайті, в розділі “Підприємство” чи… Read more »