Про нас

Підприємство було створено в 1988 році. За час існування КП «Новозаводське» Чернігівської міської ради відіграло значну роль у розвитку комунальної інфраструктури м.Чернігова.

Наша місія – надання доступних послуг з утримання будинків та прибудинкових територій, що забезпечить достойну якість життя споживачам, надійний розвиток міста. Основною метою виробничої діяльності комунального підприємства є надання населенню послуг з утримання будинків та прибудинкових територій, поточного та капітального ремонтів, санітарного прибирання і благоустрою прибудинкової території житлового фонду. На сьогодні обслуговування житлової забудови здійснюється трьома дільницями з обслуговування житлового фонду, які поширюються як на історичну та центральну частину міста, так і на компактні мікрорайони проживання, такі як Градецький, площі Перемоги, Козацька, селищ ТЕЦ та первинної обробки вовни.

Підрозділи підприємства для виконання виробничих завдань мають в своєму розпорядженні необхідне спеціальне та зварювальне обладнання, сучасний ручний електроінструмент, автотракторну техніку, в тому числі і спеціалізовану.

На підприємстві цілодобово працює аварійно-транспортна служба, яка крім свого житла,надає послуги 40 установам і організаціям міста.

DSCN1647

OLYMPUS DIGITAL CAMERA